Fotele do pobierania krwi od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
209

Nasza firma powstała przeszło 10  lat temu i przez wszystkie te lata swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, klinik, przychodni, domów pomocy społecznej oraz innych jednostek medycznych w sferze dostaw sprzętu i aparatury. Jesteśmy dumni, że możemy wam służyć. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle ważna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż regularnie staramy się podnosić nasza wiedzę oraz umiejętności, szkolimy się, aby jak najlepiej wam służyć. Współpracujemy z polskimi konstruktorami oraz inżynierami, dzięki czemu oferowane przez nas sprzęty oraz aparatura, są niezawodne czy nowoczesne. Dodatkowo importujemy dla was sprzęt i aparaturę medyczną z całego świata, zaskakując naszych odbiorców nowinkami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta handlowa jest niezwykle bogata i w dalszym ciągu rozbudowywana. Kompleksowo zaopatrujemy jednostki medyczne na terenie całego kraju. W ofercie naszej firmy w zakresie aparatury znajdziecie Państwo: kardiomonitory, pulsoksymetry, elektrokadiografy, aparaty ktg, ssaki, defibrylatory, pompy objętościowe oraz wiele, wiele innych. Ponadto posiadamy szeroką ofertę sprzętu, łóżka medyczne jak i do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówek, fotele ginekologiczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany medyczne, wózki anestezjologiczne, wózeczki oddziałowe, szafy na leki. Zapraszamy na nasza stronę www www.euro-medical.pl celem zapoznania się z naszą pełną ofertą. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny holterów ekg

Nasi sprzedawcy pomogą Państwu doradzić najlepsze rozwiązanie w zakresie wyboru czy sprzętu medycznego do twojej placówki. W doborze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, budżet jak i miejsce przeznaczenia sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Nie zawsze drogie rozwiązanie jest najtrafniejsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy też jak ważny dla naszych klientów jest czas dostawy zamówionego wyrobu. Firma EURO-MEDICAL posiada spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany, toteż zamówienia realizowane są niemal od ręki. Dzięki waszym sugestiom cały czas zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie którym obdarzacie naszą firmę za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych odbiorców. Na naszej stronie firmowej znajdziecie Państwo listy referencyjne, w których naszych odbiorcy – duże oraz znane jednostki medyczne – przedstawiają nas jako rzetelnych partnerów w zakresie dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo także chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych sprzedawców, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wasze wątpliwości. Czekamy na kontakt właśnie z Tobą.