Kto korzysta z usług biur rachunkowych?

0
610

Początkowe lata w każdym biznesie są różne. Trzeba być wiec zdeterminowanym oraz upartym na osiągnięcie sukcesu. W dzisiejszych czasach gdzie konkurencja jest duża znalezienie klientów nie należy do łatwych spraw. My postanowiliśmy pomagać klientom indywidualnym ale również biurom księgowym po prostu zacieśniać miedzy nimi relację aby rozpoczęli ze sobą współpracy. Jak do tej pory nasze działania cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz to więcej klientów indywidualnych zgłasza się do nas prosząc o doradztwo w znalezieniu sumiennego biura księgowego w ich miejscowości. Naszą wizję realizujemy dzień po dniu w naszej codziennej pracy. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie oraz dokładamy dużych starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Celem naszego biura rachunkowego jest pomoc w osiąganiu sukcesu przez naszych klientów. Elastyczne podejście do każdego klienta pozwala na indywidualne ustalenie dobrych warunków współpracy, dzięki czemu usługi księgowe prowadzone są na dobrym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Podczas współpracy jesteśmy do twojej dyspozycji, tak by na bieżąco informować o prowadzonych przez nas pracach.

Księgujemy małe i duże firmy. Poznaj naszą ofertę usług księgowych.

Nasza codzienna praca na rzecz klienta polega na: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, opracowanie deklaracji cit, pit i vat, prowadzenie ewidencji przychodów dla ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie rocznego zeznania podatkowego, opracowanie ewidencji środków trwałych, wraz z comiesięcznym naliczaniem amortyzacji, obliczanie miesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz od osób prawnych, prowadzenie ewidencji na potrzeby rozliczenia podatku vat, rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych uni europejskiej oraz innych transakcji zagranicznych. Dodatkowo nasza oferta obejmuje kadry i płace. W tym zakresie proponujemy klientowi: opracowanie miesięcznych list płac, sporządzanie corocznych informacji o dochodach, przygotowanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do zus, pełne prowadzenie akt osobowych, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracownika w zus, optymalizacja obciążeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, obsługa dofinansowań pefron. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy . Gwarantujemy bardzo korzystne ceny naszych usług i promocje dla nowych klientów. Zapraszamy do kontaktu i do wizyty w naszym biurze księgowym. Zadzwoń do nas lub napisz.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.