Wskazówki dla kierowców ciężarówek

0
661

Jeśli chodzi o prowadzenie ciężarówki, istnieje wiele wydatków związanych z terytorium. Najważniejsze dla kierowcy ciężarówki jest kwota brutto, którą on lub ona zarabia mniej swoich wydatków. Ograniczenie różnych wydatków może naprawdę pomóc w zwiększeniu dochodów, które są w stanie zatrzymać dla siebie.

Najdroższą inwestycją dla kierowcy ciężarówki jest ciężarówka, dlatego ważne jest uzyskanie dobrej jakości sprzętu. Branża ma zwykle dużo używanych ciężarówek na partiach i można uzyskać taki, który jest w dobrym stanie za rozsądną cenę. Nowe ciężarówki są droższe, ale mają lepszą gwarancję i masz pewność, że nie uległo to nadmiernemu zużyciu.

Uzyskiwanie dobrego oprocentowania ciężarówki obniży koszty całkowitych płatności. Dobrym pomysłem jest dopłacenie za samochód ciężarowy w stosunku do zleceniodawcy, kiedy to możliwe. Pomoże to w szybszym spłaceniu oferty i zmniejszy kwotę odsetek płaconych przez cały okres kredytowania.

Inwestowanie czasu i pieniędzy w rutynową konserwację to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Twoja ciężarówka będzie działać lepiej dzięki regularnym wymianom oleju, a poświęcenie czasu na sprawdzenie wszystkich węży i ​​przewodów pozwoli uniknąć konieczności kupowania drogich części na drodze. Odpowiednia ilość powietrza w oponach pozwoli również zaoszczędzić na wydatkach na paliwo.

Podczas jazdy po drodze zwracaj szczególną uwagę na koszt paliwa. Możesz zaoszczędzić kilka centów na galon, przechodząc do innego przystanku dla ciężarówek. Wiele przystanków dla ciężarówek z łańcuchem oferuje karty paliwowe, które również pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Za każdym razem, gdy korzystasz z karty, możesz zaoszczędzić kilka centów na galon. Mogą również oferować system punktów, w którym można kupić posiłki lub inne przedmioty od wewnątrz.

Prysznice mogą stać się drogie dla kierowców ciężarówek, a wiele ciężarówek przestaje ładować do 7 USD za jednego. Większość z nich oferuje prysznic za darmo, jeśli otrzymasz określoną ilość galonów paliwa. Codziennie rano tankowanie może być bardziej opłacalne niż tankowanie w jednym miejscu, dzięki czemu można skorzystać z bezpłatnych pryszniców. To jeden wydatek, który naprawdę szybko się sumuje.

Jedzenie to kolejny koszt, który zdaniem kierowców ciężarówek wbija się w ich portfel. Dobrą inwestycją jest zakup małej lodówki do kabiny. Możesz tam przechowywać mięso na lunch, owoce, przekąski i napoje. Jest to również wygodniejsze niż konieczność zatrzymywania się, aby coś do tego dostać. Pomoże to również jeść zdrowiej, ponieważ wiele przystanków oferuje opcje fast food, a także restaurację.

Kierowcy ciężarówek potrzebują jednak gorących posiłków, które można zjeść w dowolnej restauracji z przystankami dla ciężarówek. Istnieją również małe blaty kuchenne, które działają na butanie, które można kupić za ciężarówkę. Doskonale nadają się do podgrzewania posiłków, które można zjeść w ciężarówce, zamiast płacić za posiłek w restauracji.
Kierowca ciężarówki musi zabrać ze sobą wiele artykułów osobistych. Płacenie za te przedmioty na przystanku ciężarówki jest bardzo drogie. Zapakuj dużo mydła, dezodorantu, pasty do zębów, płynu do płukania jamy ustnej i maszynki do golenia, abyś nie zabrakło. Powinieneś również nosić ze sobą dużo ubrań, abyś nie musiał płacić za pranie na przystankach dla ciężarówek.

Dobrym sposobem na przygotowanie jest spakowanie bardzo dużej torby podróżnej ze wszystkimi akcesoriami podróżnymi. Noś mniejszą torbę podróżną z jedną zmianą ubrania, artykułami do higieny osobistej i kilkoma ręcznikami. Możesz wygodnie nosić w małej torbie podróżnej i zostawić większość zapasów w ciężarówce. Jest to również dobry środek bezpieczeństwa na wypadek pozostawienia torby za sobą.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.